Şirketler için tango eğitimi, çalışma hayatındaki insanların bireysel farkındalık ve iletişim yetilerini arttırmak için tasarladık. Siz de çalışanlarınıza tango eğitimi vermek istiyorsanız mutlaka bize ulaşın.

sirketler-icin-tangoKurumsal yapılarda insan kaynağı en önemli faktörü olduğu gerçeğinden yola çıkarak eğitimimizi; kurumsal ortamlarda tango dansının çalışma hayatı ile benzerliklerini temel alarak hazırladık.
Hedefimiz kurum çalışanlarına tango dansını öğretmek değil, tango dansını özenle işleyerek bireysel farkındalık, iletişim, liderlik ve takım çalışmasını keyifli bir açıdan aktarmaktır.

Bu eğitimin katkı sağlayacağı başlıca önemli noktalardan bazıları
Denge: Bireyler yaşamlarının her alanında öncelikle kendi ayakları üzerinde sağlam durabilmelidir ki birbirlerinin özel ve müşterek hayatlarına yük teşkil etmeden birlikte dengede durabilsinler.

Kişisel farkındalık: Yaşadığımız gibi dans eder, dans ettiğimiz gibi yaşarız…

İletişim: Tango, iki kişinin müzik eşliğinde vucut dilleri üzerinden gerçekleştirdikleri sözsüz bir iletişimdir.

Empati: Rollerin değişimi üzerinden, TANGO ile karşımızdakinin yaşadıklarını ve hissettiklerini anlayabiliriz.

Ekip çalışması: Gerek partnerleriyle, gerek pistte birlikte dans ettiği diğer dans paydaşlarıyla ve müzik ile uyumlu hareket etme…hoşgörü ve saygı… Varmak istediğimiz nokta, tango yapan bir çift gibi işlerini ahenkle ve tutkuyla yapan kendisi ve çevresiyle uyumlu çalışan ekiplerdir.

Liderlik: Netlik, sorumluluk, güven, risk alma, öncelikleri belirleme, planlama gibi liderlik özelliklerini tango ile yaşayarak öğreniriz.

Siz de çalışanlarınıza tango eğitimi vermek istiyorsanız ön kayıt yaptırmayı unutmayın.

İletişim ve kayıt için: 0532 471 80 66

Ön Kayıt