Orta seviye tango kursu ile dansınızı bir üst seviyeye taşıyın.

tango-orta-seviyeOrta Seviye Tango Kursu’nda dansınızın estetik yönünü daha da kuvvetlendiriyoruz. Artık temel bilgilere sahipsiniz ve ikinci adım olan estetiğe çok yaklaştınız. Görenleri hayrete düşürecek bir dansa çok yakınsınız. Siz de tangoyu derinden hissetmek ve keyifli bir ortamda nezih insanların bir araya geldiği salonumuzda orta seviye tango derslerimize mutlaka katılın.

Neler öğreneceğiz?

Orta seviye tango kursunda duruş hareketlerini geliştirerek eşinizle birlikte beraber uyum içinde dans edebilmeyi, kapalı duruş pozisyonu ve poz hareketlerini, eşinizin sizi yönlendirirken onu nasıl takip etmeniz gerektiğini, tangoda daha komplike ve ard arda hızlı şekilde yapılan adımlarını, adımlarını daha hızlı ve daha çok stil katarak tangoda görsel zerafeti ön plana çıkaracak şekilde tango dansı yapabilmeyi öğreneceğiz.

Ders akışı nasıl olacak?

Orta Seviye Tango sınıfları en az 10 en fazla 24 kişiden oluşur. Sınıflarda erkek – kadın sayısının eşit olması özenle gözetilir. Hafta 1 gün, olan dersler 1,5 saat sürer. İsterseniz sadece kendi eşinizle dans edebilirken, ders içerisinde partner değişimi de yapılır.

İlk Kur (Orta Seviye)
Deneyim: 6 – 12 ay / haftada 1 gün, günde 1,5 saat. Orta seviye tango kursunun süresi 6 aydır.

İkinci Kur (İleri Orta Seviye)
Deneyim: 12 – 24 ay / haftada 1 gün, günde 1,5 saat. İleri orta seviye tango kursunun süresi 12 aydır.

Siz de tutkunun en güzel ifadesi olan tangoyu ilerletmek istiyorsanız hemen ön kayıt yaptırın.

İletişim ve kayıt için: 0532 471 80 66

Ön Kayıt