Yorum Yap

Milonga Elegante’ye veda ettik!

4 Nisan 2015’te, Milonga Elegante’de MARTI’lar gibi son kez uçarcasına dans ettik!

2014 Ocak ayından bu yana düzenlediğimiz Milonga Elegante’nin 60. gecesi ile sizlere veda ettik. Milongamıza katılan tüm misafirlerimize, DJ’lerimize, performans dansçılarımıza, Martı İstanbul Hotel yönetimi ve çalışanlarına, Tango Rocio öğrencileri ve ailesine ve Okotango Quartet’e çok teşekkür ederiz. Ayrıca gecelerimizi fotoğraf kareleri ile ölümsüzleştiren, Orhan Ersönmez, Cem Biga ve Hasan Vural’a da çok teşekkür ederiz. Sizler ile festival tadında muhteşem geceler geçirdik. İyi ki varsınız.

Bu kararı almamızda önemli etken; Erdem Ercan olarak benim hayatımın odağına Koçluk, Kurumsal & Kişisel Dönüşüm çalışmalarını almamdır. Ayrıca Tango Rocio ekibi olarak, Tango için güzel şeyler yapma arzumuzu sosyal dansçı olarak; guruplaşma ve çıkar çatışmalarının içinde yer almadan huzurla yapma isteğimizdir.

Değerlerimiz ve ilkelerimiz çerçevesinde ekip olarak Milonga Elegante ile ülkemizin Tango yaşamına; önceden duyurulan ilk aylık DJ listesi, kaliteli içeceği kaliteli bardakta sunmayı, 120 metrekare ahşap pisti, şık ambiyansı, çok rahat oturma düzeni, her ay salonun tam ortasında sizlerle iç içe çalan Okotango orkestrasını, butik workshopu, konukları kapıda karşılayıp kapıda uğurlamayı, saat 23.00 de nefis 5 yıldızlı otel sunumu ile mercimek çorbası servisini, piyano eşliğinde Milonga girişini, ulusal bayramlarımızı coşku ve anlamıyla kutlamayı, Ata’mızı eserleri ile anmayı kattığımızı düşünüyoruz. Yabancı konuklardan övgüler aldık 60 haftada her gece ortalama 118 kişi ağırladık. Bu süreçte her Milonga’mızda dediğimiz gibi şık ve zarif bir otel salonunu Milonga’ya dönüştüren tüm Tango dostlarına saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz bu başarı Tango’ya gönül verenlerindir.

Sevgilerimizle

Tango Rocio

Yorum