Hayatın yoğun temposundan uzak, kurs ortamının dezavantajlarını yaşamadan evinizde tango öğrenmek ister misiniz? Kişiye özel tango kursu ile tango öğrenmek artık çok kolay.

ozel-tango-kursu-2Uzun ve zamana yayılan eğitimlerden sıkıldıysanız, tango eğitimine ayıracak vaktiniz yoksa, kısa sürede tango öğrenmek istiyorsanız kişiye özel tango kursu tam size göre.

Eğitimde öncelikle vücudunuzun dengesini tangonun ritmine göre ayarlayacağız. Sonrasında kadının eşini hissetmesi, dans boyunca onu takip etmesini sağlayacağız. Erkeğin ise eşine rehberlik etmesini onda konuşmadan dans boyuna nasıl yol göstereceğini anlatacağız. Çeşitli tango teknikleri ile uyumlu ve müziğin ritmine uygun dans etmeyi adım adım beraberce keşfedeceğiz.

Eğitim bittiğinde Tango zamanı!

Kişiye özel eğitim bittiğinde tango yapıyor hale geleceksiniz. Böylelikle kısa sürede sosyal ortamınızda dansınızı kolayca icra edebilecek, tangonun ruhunu derinden hissedeceksiniz. Duygusal Zeka Uzmanı ve Profesyonel Kariyer Koçu ACC Erdem Ercan kişiye özel tango eğitiminde size rehberlik edecek. Böylelikle hem tango öğrenmiş olacak hem de kişisel olarak bir farkındalık yaşayacaksınız.

6 seans olarak yapılan Kişiye Özel Tango Kursu’nda her seans 1 saat 30 dakika sürer. Özel tango eğitimine tek olarak veya eşli olarak alabilirsiniz. Eğitimin toplam bedeli 2 bin TL dir. Siz de evinizin konforunda kısa sürede tango öğrenmek istiyorsanız mutlaka ön kayıt yaptırın.

İletişim ve kayıt için: 0532 471 80 66

Ön Kayıt