İleri seviye tango kursu ile tangoyu derinden hissedin.

tango-kursu-ileri-seviyeİleri Seviye Tango Kursu’nda vücudunuzun tangoya tam anlamı ile uyumlanma süreci gerçekleşecektir. Tango terminolojisine, kültürüne ve müzikalitesine hakimiyet oluşacaktı. Eşiniz, dans pisti ve müzik ile bütünlüğünüz üst seviyeye ulaşacaktır. Siz de tangoyu derinden hissetmek ve keyifli bir ortamda nezih insanların bir araya geldiği sınıfımızda ileri seviye tango derslerimize mutlaka katılın.

Neler öğreneceğiz?

İleri Seviye Tango Kursu’nda kombinasyonlar geliştirilir ve katılımcıların doğaçlama olarak kombinasyon üretme yetkinlikleri artar. Tango’nun dinamikleri üzerinde çalışılarak eşli bütünlük artar ve vücut dili ile iletişim yetkinliği en yüksek noktaya ulaşır. Kalabalık bir ortamda dansedebilme yetkinlikleri artar, müzikalite hakimiyeti oluşur. İleri Seviye Tango derslerinin tamamlanmasından sonra katılımcılar duruş ve yürüyüşlerindeki farkı hissedecektir.

Ders akışı nasıl olacak?

İleri Seviye Tango sınıfları en az 10 en fazla 16 kişiden oluşur. Sınıflarda erkek – kadın sayısının eşit olması özenle gözetilir. İsterseniz sadece kendi eşinizle dans edebilirken, ders içerisinde partner değişimi de yapılır.

İlk Kur (İleri Seviye)
Deneyim: 24 ay ve üzeri / haftada 1 gün, günde 1,5 saat. İleri seviye tango kursunun süresi 12 aydır.

Siz de tutkunun en güzel ifadesi olan tangoyu ilerletmek istiyorsanız hemen ön kayıt yaptırın.

İletişim ve kayıt için: 0532 471 80 66

Ön Kayıt